Село на нашій Україні, Неначе писанка село...

Різдвяний турнір по футболу на першість села Чортовець «Між кутами»

Христос Рождається! Дорогі Друзі!
 
Вчора, як ви вже бачили, у Чортівці відбувся традиційний, за деякими джерелами тридцять четвертий, Різдвяний турнір по футболу на першість села Чортовець «Між кутами». Після прославлення Новонародженого Ісуса колядою та хвилини мовчання на згадку відійшовших у вічність сільських футболістів, зокрема нещодавно померлого Костюка Василя Івановича, команди провели жереб та почали гру.
У турнірі взяли участь 6 команд: «Ветерани», «Грушка», «Горохівка», «Долина» та «Підцвінщина». Команди решти кутів села проводять активні тренування і, за їхніми словами, будуть заявлені в наступному турнірі.
Змагання проходили в дружній атмосфері, але у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри та спілкування з друзями. Ми ще раз переконалися, що немає кращого відпочинку, ніж спорт.
За результатами ігор було відзначено переможців у декількох номінаціях:
«Наймолодший гравець» – Vladislav Nosurak
«Найстарший Гравець» – Михайло Тригуб’як
«Кращий гравець» – Іван Калин
«Кращий воротар» – Віктор Сергенюк
«Кращий бомбардир» – Паша Олійник
Визначились і переможці турніру:
третє місце зайняли «Ветерани»
друге – команда «Підцвінщина»
перше місце виборола команда «Долина».
Грамотами за участь у турнірі відзначені команди «Грушка» та «Горохівка».
Висловлюємо щиру вдячність за організацію турніру Дідовичу Сергію Івановичу (Сергій Дідович), Носураку Петру Івановичу (Petro Nosurak), Калину Ярославу Васильовичу, а також Ковцуну Ярославу Дмитровичу (Ярослав Ковцун) – за суддівство. Дякуємо вболівальникам за щиру підтримку.
P.S. Призовий фонд, із внесків команд та старости, віддано на лікування потребуючої хворої дівчинки із Обертина. Хай Бог приймає вашу жертву, хлопці.
Нехай береже і захищає Вас та ваших близьких Новонароджений Ісус.
Святкуйте здорові!
 
Інформація зі сторінки Михайла Олійника у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/457007531372151/permalink/1168266770246220/